Mentoring

Cześć,

jest mi niezmiernie miło powitać Cię na stronie mojego przedsięwzięcia! twoj-projekt powstał dla Ciebie, aby zapewnić Ci skuteczne wsparcie w wędrówce do celu.

Kim jestem?

Mam na imię Paulina i jestem pomysłodawcą, twórcą i kapitanem biznesu, na którego stronę trafiłeś. Zarządzanie jest moją pasją. Jej dopełnieniem są studia kierunkowe. Ukończyłam najlepszą polską uczelnię ekonomiczną z doskonałym wynikiem. Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe. W tym aż 7 letnie w zarządzaniu projektami. Stawiam na nieustanny rozwój i zdobywanie nowych kompetencji. Doskonałym potwierdzeniem tego są uzyskane certyfikaty: Agile PM, Scrum Product Owner, Prince2, czy skuteczne Przywództwo. 

Dlaczego powstał twoj-projekt?

Jestem dumna z dotychczasowych osiągnięć. Jednak do działania najbardziej mobilizuje mnie zmienianie otaczającej rzeczywistości.  Uwielbiam gdy moi podopieczni osiągają więcej, sięgają wyżej, decydują się na wyjście poza strefę komfortu. A gdy dodatkowo przekazują tę wiedzę oraz umiejętności innym, tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że obrałam dobrą drogę. Szczególne pozdrowienia dla Huberta z Monachium. :)

Sposób w jaki zmieniam świat, polega na przekazywaniu MOCY, wiedzy i produkowaniu pięknych rzeczy. Dążę do perfekcji bez strachu, że nigdy jej nie osiągnę. Przyjęłam, że edukacja to pomysł na całe życie i regularnie podnoszę swoje kwalifikacje. Jednocześnie zapraszam Cię do wspólnej podróży. Odwiąż liny, opuśćmy bezpieczną przystań. #lecimy

Pokład jachtu
 

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb

Jak mogę Ci pomóc?

Podczas konsultacji będę Twoim mentorem i nauczycielem. Wspólnie skupimy się na obranym przez Ciebie celu. Przeanalizujemy sytuację oraz znajdziemy rozwiązania. Posiadana przeze mnie wiedza teoretyczna i doświadczenie pozwolą mi efektywnie przeprowadzić Cię przez cały proces.


Przygotowałam dla Ciebie różne warianty. Wybierz ten najbardziej adekwatny do swojego celu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości to napisz do mnie .

Kobieta na telefon

KONSULTACJA 1h

analiza sytuacji, wyznaczenie planów, sugerowane rozwiązanie

Law Consultation

DAJ SOBIE MOC 3h

nauka technik z zakresu zarządzania, przygotowanie do realizacji
projektu

Deweloperzy

MENTORING
min. 1 miesiąc

indywidualne podejście, wsparcie podczas trwania projektu, regularne konsultacje