nocny Bieg

Sprint

Zarządzanie projektami oznacza wiele wyzwań.


Zapewniamy, że można im jednak sprostać. Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w naszym Sprincie!

To 15 intensywnych dni, dzięki którym zdobędziesz fundamentalną wiedzę na temat zarządzania. Nie będzie to jednak wyłącznie sucha teoria. Jesteśmy praktykami i wiemy, że to właśnie doświadczenie ma nieocenioną rolę. Dlatego nasz Sprint to również solidna dawka ćwiczeń uwzględniających konsultacje każdego dnia.

Dla kogo jest Sprint?

Odpowiedź jest prosta – dla każdego zainteresowanego zarządzaniem projektami! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nim każdego, kto chce rozpocząć przygodę z zarządzaniem lub zgłębić dotychczasową wiedzę. W tej formule odnajdą się zarówno początkujący, jak i doświadczeni Project Managerowie. Sprint to również idealne rozwiązanie dla osób, które myślą o zmianie pracy i chcą w przyszłości zostać kierownikami projektu.

Jakie korzyści zdobędziesz po przebyciu Sprintu?

Przede wszystkim nauczysz się myśleć projektowo. Zdobędziesz nowe lub wzmocnisz swoje dotychczasowe kompetencje. Poznasz podstawowe pojęcia z zakresu zarządzania projektami. Dowiesz się więcej o poszczególnych etapach projektu. Dowiesz się, jakim ryzykiem jest obarczony projekt. Dowiesz się, dlaczego tak ważne w zarządzaniu projektami są zagadnienia prawne i jak sprawnie zarządzać finansami. Zdobędziesz wiedzę zarówno na temat twardych, jak i miękkich umiejętności zarządzania projektami.

warsztat on-line

08 - 26 marca 2020 - 3h dziennie; 17:00-20:00